У МОЗ відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Кращих медиків та працівників центрального апарату МОЗ Олег МУСІЙ нагородив Грамотами та Подяками Міністерства охорони здоров’я України.

13 квітня 2014 року у Міністерстві охорони здоров’я України відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Від імені Міністерства Олег МУСІЙ подякував медикам за високий професіоналізм та запевнив, що докладе зусиль для того, щоб ця надважлива професія, у результаті побудови нової національної системи охорони здоров’я, набула належного статусу у суспільстві.

Перший заступник Міністра Руслан САЛЮТІН подякував за роботу співробітникам Міністерства та управлінь і департаментів охорони здоров’я на місцях. «Ваша робота є взірцем для співробітників багатьох міністерств і відомств, ви є справжніми державними службовцями. Від вашої роботи залежить стан медицини країни», — зазначив він.

Олег МУСІЙ побажав всім медикам країни та апарату Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) міцного здоров’я, родинного затишку та миру. Також привітання надіслали Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ і Віце-прем'єр-міністр України Олександр СИЧ. Кращих медиків та працівників центрального апарату МОЗ Олег МУСІЙ нагородив Грамотами та Подяками Міністерства охорони здоров’я України.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119300

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді