Сьогодні — Всесвітній день боротьби з гепатитом

У цей день ВООЗ рекомендує працівникам закладів охорони здоров’я різних країн світу проводити просвітницькі акції, розповідаючи людям про вірусному гепатиті і захворюваннях, до яких він приводить.

Щороку 28 липня у всьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з гепатитом. Головна мета події — підвищення рівня знань громадськості про вірусні гепатити та ризики захворювань, збудником яких є вірусний гепатит.

Ініціаторами запровадження Всесвітнього дня боротьби з гепатитом стали працівники Міжнародного альянсу боротьби з гепатитом та Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ).

У цей день ВООЗ рекомендує працівникам закладів охорони здоров’я різних країн світу проводити просвітницькі акції, розповідаючи людям про вірусному гепатиті і захворюваннях, до яких він приводить. Не меншу важливість мають профілактичні заходи: проведення діагностики, вакцинація проти гепатиту і так далі. 

Нагадаємо, що сьогодні у Києві усі бажаючі могли пройти тестування на вірусні гепатити мобільній амбулаторії, а також отримати консультації лікарів-інфекціоністів.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді