Статті за темою Сертифікація ISO 9001

Система управління якістю в медзакладі: на прикладі закладу системи крові
Нині найпопулярніший стандарт, який визначає вимоги до системи управління якістю, — міжнародний стандарт ISO 9001:2015 «Quality Management Systems — Requirements», який із 2016 року запроваджений в Україні як державний — ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» (далі — ДСТУ ISO 9001:2015; Стандарт).
6163
Сертификация ISO 9001 в Украине: как разработать стандарт для медучреждения
Всю систему управления качеством на уровне заведения нуэжно сформулировать в руководстве по управлению качеством. Это важнейший документ медучреждения, который регулирует все аспекты политики качества и сертификации ISO 9001 в Украине. Также именно из руководства персонал узнает о политике и целях ЛПУ в области качества.
1313
Вимоги до документації в настанові з якості: приклад оформлення
Важливим етапом створення системи управління якістю у ЗОЗ є розроблення Настанови з якості. У цьому документі визначають усю систему управління якістю на рівні закладу. Затвердженої структури такого документа немає, тому перегляньте та збережіть собі приклад оформлення розділу про вимоги до документів у медичному закладі.
3616
Сертифікація ISO 9001: як розробити Настанову з якості
МОЗ запровадило у закладах охорони здоров’я добровільну сертифікацію, коли уповноважений орган оцінює систему управління якістю ЗОЗ на відповідність міжнародним стандартам. Дізнайтеся, як розробити локальну настанову з якості для сертифікації ISO 9001 у вашому медичному закладі та скачайте приклад такого документу
4710
Індикатори якості медичної допомоги в стаціонарі
Для характеристики використання ліжкового фонду можуть бути застосовані такі показники, як рівень госпіталізації, використання ліжкового фонду, оборот лікарняного ліжка, зайнятість лікарняного ліжка та середня тривалість перебування хворого на ліжку. Деталізуємо кожен із цих показників.
11053