Статті за темою Санітарно-просвітня робота

Санітарний бюлетень: пам'ятка щодо створення
Жанр санітарного бюлетеня характерний лише для закладів охорони здоров’я, однак медичні працівники часто не знають, як його оформити і які теми обрати. Тож читайте коротку інструкцію, як розробити санітарний бюлетень, як писати для нього текст та експонувати
9068
Плакат "Як підписати декларацію про вибір лікаря"
За даними МОЗ, під час тестового режиму роботи електронної системи охорони здоров’я зареєстрували 106 тисяч декларацій. Після офіційного старту кампанії перепідписувати їх не потрібно. Щоб стимулювати пацієнтів більш активно підписувати декларації, скачайте плакат з простою покроковою інструкцією для пацієнтів.
1866
Санбюлетень — розробляємо згідно з вимогами МОЗ
В пацієнтів повинен бути вільний доступ до інформації про лікарські засоби, витратні матеріали, медичні вироби та харчові продукти для спеціального дієтичного споживання. Тому розробляючи санбюлетень, подбайте, аби він відповідав новим вимогам законодавста.
1839
Вакцинація дітей – розвіюємо страхи батьків
Під тиском засобів масової інформації та різноманітних чуток-страхалок частина батьків відмовляється від профілактичних щеплень своїм дітям. Чи така вже небезпечна вакцинація дітей? Як впливає вакцина на організм дитини? Медичний працівник повинен компетентно та докладно пояснити батькам хід проведення процедури, можливі ризики, а також обґрунтувати потребу проведення вакцинації.
2374
Гігієнічне навчання населення щодо профілактики стоматологічних захворювань
Поширеність стоматологічних хвороб серед населення сьогодні стрімко зростає. І окрім вдосконалення системи надання стоматологічної допомоги, сімейний лікар повинен подбати про продуману та розлогу програму гігієнічного навчання. Дізнайтеся про основні аспекти провадження такої роботи.
1927
Перитонеальний діаліз: консультуємо пацієнтів
Найчастіше пацієнти проводять перитонеальний діаліз у домашніх умовах без допомоги медичного персоналу. Але цьому передує тривалий процес навчання, відповідальність за яке несе медичний персонал. Зручний алгоритм, наведений у статті, допоможе хворим крок за кроком освоїти техніку перитонеального діалізу.
1976