Статті за темою Санітарно-просвітня робота

Всесвітній день хворого: як уникнути травм узимку
У світі відзначають День хворого 11 лютого. Читайте про історію його запровадження та використайте інфографіку, подану в статті, щоб зробити турботу про пацієнтів простішою та ефективнішою
2094
Санітарний бюлетень: пам'ятка щодо створення
Жанр санітарного бюлетеня характерний лише для закладів охорони здоров’я, однак медичні працівники часто не знають, як його оформити і які теми обрати. Тож читайте коротку інструкцію, як розробити санітарний бюлетень, як писати для нього текст та експонувати
7787
Плакат "Як підписати декларацію про вибір лікаря"
За даними МОЗ, під час тестового режиму роботи електронної системи охорони здоров’я зареєстрували 106 тисяч декларацій. Після офіційного старту кампанії перепідписувати їх не потрібно. Щоб стимулювати пацієнтів більш активно підписувати декларації, скачайте плакат з простою покроковою інструкцією для пацієнтів.
1598
Санбюлетень — розробляємо згідно з вимогами МОЗ
В пацієнтів повинен бути вільний доступ до інформації про лікарські засоби, витратні матеріали, медичні вироби та харчові продукти для спеціального дієтичного споживання. Тому розробляючи санбюлетень, подбайте, аби він відповідав новим вимогам законодавста.
1547
Вакцинація дітей – розвіюємо страхи батьків
Під тиском засобів масової інформації та різноманітних чуток-страхалок частина батьків відмовляється від профілактичних щеплень своїм дітям. Чи така вже небезпечна вакцинація дітей? Як впливає вакцина на організм дитини? Медичний працівник повинен компетентно та докладно пояснити батькам хід проведення процедури, можливі ризики, а також обґрунтувати потребу проведення вакцинації.
2145
Гігієнічне навчання населення щодо профілактики стоматологічних захворювань
Поширеність стоматологічних хвороб серед населення сьогодні стрімко зростає. І окрім вдосконалення системи надання стоматологічної допомоги, сімейний лікар повинен подбати про продуману та розлогу програму гігієнічного навчання. Дізнайтеся про основні аспекти провадження такої роботи.
1717
Перитонеальний діаліз: консультуємо пацієнтів
Найчастіше пацієнти проводять перитонеальний діаліз у домашніх умовах без допомоги медичного персоналу. Але цьому передує тривалий процес навчання, відповідальність за яке несе медичний персонал. Зручний алгоритм, наведений у статті, допоможе хворим крок за кроком освоїти техніку перитонеального діалізу.
1487