Страхова медицина в Україні: концепція та етапи впровадження

Українська система охорони здоров’я стоїть на порозі кардинальних змін — впровадження страхової моделі медицини. Як планують реалізовувати реформу та кого вона зачепить насамперед, — про це далі у статті

Останнім часом активно обговорюють реформу системи охорони здоров’я в Україні щодо впровадження страхової медицини, а надто після приходу команди реформаторів на чолі з в. о. Міністра охорони здоров’я Уляною СУПРУН.

Страхова медицина в Україні: концепція та етапи впровадженняЧитайте: "Доказова медицина на практиці"

Про новації, яких варто чекати українським медикам уже в 2017 році, розповів заступник Міністра охорони здоров’я України Павло КОВТОНЮК на прес-конференції «Впровадження в Україні страхової моделі медицини на первинній ланці з 1 січня 2017 року», що відбулася 26 жовтня 2016 року.

Під час заходу в усній формі оприлюднили механізми реалізації реформи. Маємо надію, що найближчим часом запропоновані зміни матимуть законодавче підгрунтя.

Страхова медицина в Україні: концепція та етапи впровадженняЧитайте: "Небулайзерна терапія: переваги застосування"

Реформування медичної галузі, як і анонсували раніше, планують розпочати із закладів охорони здоров’я первинної ланки.

Головний принцип реформи фінансування закладів первинної медико-санітарної допомоги, який пропонують очільники МОЗ, — «кошти ходитимуть за пацієнтом».

Страхова медицина в Україні: концепція та етапи впровадженняЧитайте: "Спілкування медсестер з важкохворими пацієнтами"

Страхова медицина в Україні: концепція та етапи впровадження

Нові вимоги до ліцензування медичної практики