Право працівників санітарно-епідеміологічної служби на надбавку за вислугу років

Час роботи на посадах лікарів-­інтернів та лікарів-­стажистів може бути зарахований до стажу роботи, що надає право на встановлення та виплату надбавки за вислугу років, згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років посадовим особам державної санітарно-­епідеміологічної служби України» від 26 серпня 2009 р. № 910 (далі — Порядок).

Пунктом 3 зазначеного Порядку визначено, що до стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається, серед іншого, час роботи в державній санітарно-­епідеміологічній службі України, відповідних закладах СРСР та союзних республік СРСР.

Відповідно, якщо працівник працював за трудовим договором лікарем-­інтерном або лікарем-­стажистом саме в закладах сан­епідемслужби, а сьогодні є посадовою особою державної санітарно-­епідеміологічної служби України, йому може бути зараховано час роботи на зазначених посадах до стажу роботи, що надає право на встановлення та виплату надбавки за вислугу років.

Нові вимоги до ліцензування медичної практики