Відповіді на запитання за темою Охорона праці

Особа, відповідальна за охорону праці, чи інженер з охорони праці: кого призначити
Підкажіть, чи може на підприємстві з кількістю працюючих 82 особи, бути просто особа відповідальна за охорону праці, чи це вже є порушення законодавства і при такій кількості працюючих треба обов'язково мати штатну одиницю інженера з ОП? (За редакцією автора)
3176
Хто проводить гігієнічні дослідження під час атестації робочих місць за умовами праці
Медсанчастина працює як структурна одиниця підприємства. Працює рентген-кабінет, мамографія та рентген стоматологічний. На підприємстві створена комісія по проведенні атестації робочого місця. Саму атестацію не проводять так, як вимагають заключення з МОЗу. До 2018 року — характеристику робочому місцю видавала ТОВ, яке мало ліцензію від Укрметртестстандарт. Ліцензія анулювана. Як правильно тепер провести атестацію робочих місць? (За редакцією автора)
2088
Які працівники медзакладу повинні проходити обов’язкові медичні огляди
Чи всі працівники Центру ПМСД мають проходити медогляд (згідно з наказом № 280), чи тільки певні категорії (згідно з наказом № 246)? Як трактувати фразу «Лікувально-профілактичні заклади для дорослих (санаторії, будинки відпочинку, пансіонати, будинки-інтернати)»? (За редакцією автора)
8486
Атестація робочих місць за умовами праці: хто проводить гігієнічні дослідження
У нашому закладі є робочий рентген-кабінет, мамограф та рентген стоматологічний. Торік лабораторія, яка проводила в нас гігієнічні дослідження для атестації робочих місць за умовами праці, утратила ліцензію. Як тепер провести атестацію?
3140