Як оформлювати документи, що підтверджують участь у заходах БПР

1410

Запитання

Чи є вимоги до оформлення сертифіката або диплома з конференції тематичного навчання тощо, і яку інформацію повинен містити такий сертифікат? (За редакцією автора)

Відповідь

У наказі МОЗ «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» від 22.02.2019 № 446 зазначено, що форму документа, який підтверджує участь у заході, визначає організатор такого заходу.

Ваш безплатний доступ до курсів підвищення кваліфікації

Чіткі вимоги до документа, що підтверджує участь у заході безперервного професійного розвитку, містить проєкт наказу МОЗ «Про вимоги до заходів безперервного професійного розвитку» (п. 8).

NB! Поки наказ не набрав чинності, офіційно посилатися на нього не можна.

У проєкті наказу передбачено, що документ має містити назву заходу; реєстраційний номер сертифіката; ПІБ особи, якій видано сертифікат; місце проведення заходу.

Назва заходу має відповідати вимогам, передбаченим додатком 5 до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ від 22.02.2019 № 446.

Можливо, в документ вноситимуть номер медичного диплома, щоб простіше було ідентифікувати особу, яка його отримала, на випадок зміни прізвища.

Як оформлювати документи, що підтверджують участь у заходах БПР
Анна Леусголовний редактор журналу «Управління закладом охорони здоров’я»
«Щодо невідкладних заходів у сфері охорони здоров’я» — таку назву має новий Закон, чинний із 16 січня 2020 року. Про які невідкладні заходи йдеться і яку користь із того матимуть керівники ЛПЗ, — читайте у статті

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Підвищення кваліфікації медичних працівників у Вищій школі безперервного професійного розвитку

Хочете опанувати нові знання, розібратися в складних питаннях медичного законодавства та підвищити кваліфікацію? Обирайте потрібну програму та починайте проходити навчання онлайн у Вищій школі БПР
37074

Програма підвищення кваліфікації у Вищій школі БПР «Національна сертифікація керівників закладів охорони здоров'я — 2024»

Після навчання ви успішно проходитимете перевірки держорганів, не матимете проблем із ліцензією, пацієнтами та працівниками вашого закладу
9758