Затверджено зміни до Правил виробництва (виготовлення) та контролю якості лікарських засобів в аптеках

Зокрема, змінами уточнюється, що ідентифікації та кількісному аналізу підлягають очні краплі та мазі за індивідуальними рецептами, що містять отруйні речовини.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) затвердило зміни до Правил виробництва (виготовлення) та контролю якості лікарських засобів в аптеках (далі — Правила). Це регламентується наказом МОЗ від 01.07.2014 № 441 (далі — Наказ).

Зокрема, змінами уточнюється, що ідентифікації та кількісному аналізу підлягають очні краплі та мазі за індивідуальними рецептами, що містять отруйні речовини. У попередній редакції Правил ідентифікації та кількісному аналізу підлягали усі очні краплі та мазі.

Також, у новій редакції викладено Додаток 8 «Допустимі норми відхилень для лікарських засобів, виготовлених в аптеці».

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді