Єдина електронна база лікарняних з’явиться в Україні за 4 роки

В електронній базі буде видно, чим людина хворіла, які у нього ускладнення, яка необхідна тактика лікування тощо.

У Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) триває робота над запровадженням Єдиної електронної бази листків непрацездатності (далі — електронна база). Робота на цим проектом триває у межах спільного проекту МОЗ та Світового банку.

За словами керівника прес-служби МОЗ Віктора САЛЬКОВА така електронна база є дуже корисною, оскільки формується база, до якої матимуть доступ, у тому числі, і контролюючі органи. Соціальні служби зможуть дивитися достовірність даних.

«В електронній базі буде видно, чим людина хворіла, які у нього ускладнення, яка необхідна тактика лікування тощо. Так працюють сьогодні у всіх країнах Європи та світу. Тому дуже важливо, що у нас це планується і ми маємо надію, що найближчим часом така система запрацює», — додав Віктор САЛЬКОВ.

Планується, що електронна база буде впроваджена за 3,5–4 роки. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51290

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді