Відбулась VIII традиційна спартакіада серед медичних працівників Херсонщини

6 серпня пройшло відкриття восьмої традиційної спартакіади серед медичних працівників Херсонщини

Організаторами спартакіади виступила Херсонська обласна профспілка працівників охорони здоров’я України за підтримки Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації.

Учасників урочисто привітали почесні гості, серед яких була і заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністіції Ліна БОНДАРЕВА.

«Сьогодні спартакіада показує, що медичні працівники Херсонщини найздоровіші та найспортивніші, виступають дійсним прикладом не тільки у професійній діяльності, а й в спортивних досягненнях», — зазначила вона.

Участь у спортивному святі взяли 28 команд, це близько трьохста гравців. Перше місце у групі «А» посіли гравці Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних, у групі «Б» — зі Скадовської центральної районної лікарні.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50779

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3464

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6973

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді