6 серпня пройшло відкриття восьмої традиційної спартакіади серед медичних працівників Херсонщини
Організаторами спартакіади виступила Херсонська обласна профспілка працівників охорони здоров’я України за підтримки Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації.
Учасників урочисто привітали почесні гості, серед яких була і заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністіції Ліна БОНДАРЕВА.
«Сьогодні спартакіада показує, що медичні працівники Херсонщини найздоровіші та найспортивніші, виступають дійсним прикладом не тільки у професійній діяльності, а й в спортивних досягненнях», — зазначила вона.
Участь у спортивному святі взяли 28 команд, це близько трьохста гравців. Перше місце у групі «А» посіли гравці Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних, у групі «Б» — зі Скадовської центральної районної лікарні.
Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
З'ясуйте, як надавати допомогу пораненому в тактичних умовах відповідно до оновлених рекомендацій. Як повинна бути укомплектована тактична аптечка? Про це і не тільки читайте в статті
Розповідаємо, на які групи розподіляти поранених і травмованих та які існують рівні медзакладів залежно від обсягу надання допомоги
Скачайте алгоритм катетеризації сечового міхура для чоловіків і жінок. Належно оформлений алгоритм стане у пригоді не лише для практики, а й під час підготовки документів для акредитації закладу
29 червня — Всесвітній день склеродерміїї. З'ясуйте, як діагностувати та лікувати це аутоімунне захворювання