Вітчизняні підприємства збільшили виробництво антибіотиків

Державна служба статистики України повідомляє, що українські підприємства протягом січня-серпня 2014 року збільшили виробництво медикаментів, що містять пеніцилін та інші антибіотики, на 59,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року — до 947 тонн

За даними Держстату, минулого місяця виробництво медикаментів на основі антибіотиків збільшилося на 58,9% порівняно з серпнем 2013 року і на 10,5% порівняно з липнем цього року — до 109 тонн. Виробництво лікарських препаратів, які містять гормони і не містять антибіотиків, в січні–серпні зросло на 65,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року — до 125 тонн. У серпні виробництво лікарських препаратів на основі гормонів збільшилося на 23,6% порівняно з липнем 2014 року — до 11,8 тонн.

Виробництво препаратів, що містять алкалоїди або їх похідні та не містять гормонів або антибіотиків, за півроку зменшилося на 6,2% — до 29,8 тисяч тонн. У серпні виробництво таких препаратів зросло на 4,3% порівняно з липнем цього року — до 3,8 тисяч тонн.

Як повідомляє УНІАН, за даними Держстату, протягом 2013 року українські підприємства збільшили виробництво лікарських препаратів, що містять пеніцилін та інші антибіотики, на 16,4%, лікарських препаратів, що містять гормони і не містять антибіотиків – на 13,3%, до 129 тонн, а препаратів, що містять алкалоїди або їх похідні та не містять гормонів або антибіотиків — на 9,9%, до 47 тисяч тонн.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді