Постраждалих у зоні АТО будуть лікувати за кордоном

Спеціальна медична комісія буде контролювати відправлення на лікування за кордон хворих, які отримали поранення під час АТО

Для впорядкування та спрощення процедури відправлення на лікування за кордон важкопоранених, члени постійно діючого штабу Міністерства охорони здоров’я України з питань організації медичного забезпечення за умов надзвичайних ситуацій ухвалили рішення створити спеціальну медичну комісію.

До її складу увійдуть науковці, провідні військові лікарі, кращі вузькопрофільні фахівці Академії медичних наук та волонтери, які збирають кошти на лікування.

Окремим наказом медкомісія планує сформувати перелік показань для направлення військовослужбовців на лікування за кордон.

Також в проекті важливе місце займає співпраця з іноземними медустановами та можливість їх представників відвідувати Україну задля персонального відбору пацієнтів, що дасть можливість вилікувати важкохворих.

З метою оптимізації виділених коштів було також ухвалено рішення про розширення практики запрошення кращих іноземних хірургів з Франції, Німеччини та інших країн світу для оперативного лікування важкохворих в Україні. Так буде заощаджено кошти на транспортування та харчування пацієнтів в іноземних клініках.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді