Євросоюз надає Україні більше ніж мільйон євро на вакцинацію проти поліомієліту

Європейський Союз надає Україні 1,255 мільйона євро на проведення третього раунду вакцинації проти поліомієліту

Європейський Союз надає Україні 1,255 мільйона євро на проведення третього раунду вакцинації проти поліомієліту, фінансування здійснюється через Службу ЄС із гуманітарної допомоги і громадянського захисту (ЕСНО).

Директор з операційної діяльності ЕСНО Жан-Луї де БРУВЕР на виступі в Києві висловив задоволеність спільними діями міністерств охорони здоров’я і освіти, ЮНІСЕФ і ВООЗ.

Перші два раунди вакцинації проти поліомієліту відбулися в Україні 2015 року, після того, як ВООЗ підтвердила спалах цієї хвороби, що був виявлений 1 вересня. Перший — з 19 жовтня по 4 листопада, другий — з 30 листопада по 13 грудня.

Під час третього раунду заплановано вакцинувати 4,75 мільйона дітей у віці від 0 до 10 років.

Вакцини, які фінансуються Європейським Союзом, було доставлено у перший тиждень січня у рамках підготовки до останньої вакцинації.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51101

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7097

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді