МОЗ розроблює механізм закупівлі ліків безпосередньо в іноземних виробників

Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ: «Якщо нам вдасться спільно з ВООЗ розробити механізм закупівлі ліків та вакцин безпосередньо у виробників, це заощадить державні кошти та збільшить обсяги закупівлі»

В.о. Міністра охорони здоров’я України Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ висловив свою підтримку щодо ідеї виведення процедури державних закупівель за межі міністерства та ідею закупівлі медичних препаратів за участю міжнародних організацій. 

«Ще у червні, звітуючи за 100 днів роботи міністерства перед Верховною Радою, я висунув пропозицію забрати у Міністерства охорони здоров’я процес закупівлі. Міністерство повинно займатись наданням якісної медичної допомоги та її контролем, а ще більше профілактичною медициною», — зауважив Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ.

Також в.о. Міністра охорони здоров’я України повідомив, що МОЗ вже давно працює в напряму державних закупівель безпосередньо в іноземних виробників: «Якщо нам вдасться спільно з ВООЗ розробити механізм закупівлі ліків та вакцин безпосередньо у виробників, це заощадить державні кошти та збільшить обсяги закупівлі».

Глава Бюро ВООЗ в Україні Доріт Ніцан КАЛУСКІ запевнила, що міжнародні фахівці готові допомогти українському уряду врегулювати це питання. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50774

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3464

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6968

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді