Розроблено Уніфікований клінічний протокол надання медичної допомоги дітям, які живуть з ВІЛ

Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань завершила роботу над проектом нового клінічного протоколу надання медичної допомоги дітям, які живуть з ВІЛ

Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу запрошує фахівців та громадськість до опрацювання проекту Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги дітям «ВІЛ-інфекція».

Протокол підготовлено на основі клінічної настанови «ВІЛ-інфекція у дітей», прийнятою нарадою дитячих лікарів-інфекціоністів/лікарів-педіатрів регіональних центрів профілактики та боротьби зі СНІДом від 19.03.2013.

Ознайомитися із проектом Протоколу

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51287

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді