Олександр КВІТАШВІЛІ вітає з Новим роком!

За кілька днів відійде в історію 2014-й рік. Рік неоднозначний та складний для кожного українця, рік, коли у житті кожного з нас трапились події, завдяки яким він запам’ятається на все життя

Шановні працівники охорони здоров’я!

За кілька днів відійде в історію 2014-й рік. Рік неоднозначний та складний для кожного українця, рік, коли у житті кожного з нас трапились події, завдяки яким він запам’ятається на все життя.

В переддень Нового, 2015-го, року хочу побажати всім нам Миру, міцного здоров’я, злагоди та віри. Віри в себе, віри в людей, віри в те, що, не зважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов'ю до наших рідних і близьких.

Україна впевнено рухається до європейських стандартів життя, у тому числі й у сфері охорони здоров’я. Шлях цей нелегкий, тернистий та передбачає прийняття складних управлінських рішень. Тож нехай Новий рік розкриє перед нами нові горизонти, примножить оптимізм і сили, надасть наснаги.

Бажаю усім Вам міцного здоров'я, достатку, побільше приводів для радості, нових звершень та успіхів, взаєморозуміння та гарного настрою!

Нехай в кожен дім увійдуть мир, щастя та благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Олександр КВІТАШВІЛІ,

Міністр охорони здоров’я України

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51290

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді