Олександра ПАВЛЕНКО — перший заступник Міністра охорони здоров’я України

24 грудня 2014 року ухвалено розпорядження Кабінету Міністрів України «Про призначення Павленко О. С. першим заступником Міністра охорони здоров’я України» № 1265-р

Олександра Сергіївна ПАВЛЕНКО народилася 11 жовтня 1982 року в Києві, має вищу освіту: у 2005 році закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка, у 2010-му — Український інститут розвитку фондового ринку.

З 2005 до 2008 року працювала в компанії Magisters, у 2007 році отримала сертифікати на право ведення реєстрів власників іменних цінних паперів і здійснення професійної діяльності з торгівлі цінними паперами на фондовій біржі.

2008 року заснувала власну компанію — Правову групу «Павленко і Побережнюк».

Член Асоціації юристів України, Європейської бізнес-асоціації та експертної ради з корпоративного управління при Національній комісії з цінних паперів і фондового ринку України.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51289

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді