На початку тижня в Житомирі закрили на карантин частину загальноосвітніх шкіл до 28 лютого. Сьогодні карантин оголосили по всьому місту до 3 березня
За даними Житомирського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області, протягом семи тижнів у Житомирі зареєстровано 3 випадки грипу, з 12 по 18 лютого — 227 випадків, з них серед дітей — 160.
Прес-служба Житомирської міської ради повідомила, що карантин діятиме у школах по 3 березня. Під час карантину заборонено проводити масові заходи для дітей.
Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
З'ясуйте, як надавати допомогу пораненому в тактичних умовах відповідно до оновлених рекомендацій. Як повинна бути укомплектована тактична аптечка? Про це і не тільки читайте в статті
Розповідаємо, на які групи розподіляти поранених і травмованих та які існують рівні медзакладів залежно від обсягу надання допомоги
Скачайте алгоритм катетеризації сечового міхура для чоловіків і жінок. Належно оформлений алгоритм стане у пригоді не лише для практики, а й під час підготовки документів для акредитації закладу
29 червня — Всесвітній день склеродерміїї. З'ясуйте, як діагностувати та лікувати це аутоімунне захворювання