Аптекам дозволять зберігати підконтрольні речовини в обсягах, що не перевищують 3-місячної потреби в них

Наразі аптекам дозволяється зберігання підконтрольних речовин в обсягах, що не перевищують місячної потреби в них

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА» повідомляє, що Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до Порядку придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 13.05.2013 № 333.

Зміни дозволять аптекам зберігати підконтрольні речовини в обсягах, що не перевищують 3-місячної потреби в них. Наразі аптекам дозволяється зберігання таких препаратів в обсягах, що не перевищують місячної потреби.

Відповідна постанова КМУ від 18.03.2015 № 113 набуває чинності зо дня її опублікування в офіційному друкованому виданні.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді