НСЗУ приймає пропозиції за пакетом дофінансування на оплату праці лікарів-інтернів

На сайті НСЗУ зʼявилося оголошення про укладення договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за новим пакетом

НСЗУ приймає пропозиції за пакетом дофінансування на оплату праці лікарів-інтернів

Зміни до програми медгарантій від 03.05.2022

НСЗУ укладає договори за пакетом пакетом «Забезпечення кадрового потенціалу системи охорони здоровʼя, шляхом організації надання медичної допомоги із залученням лікарів-інтернів» з 1 травня до 31 грудня 2022 року з надавачами медичних послуг комунальної форми власності:

  • які увійшли до переліку баз стажування лікарів-інтернів
  • уклали договори про медичне обслуговування населення (п. 139-1 Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2022 році, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2021 № 1440; далі – Порядок № 1440)

УВАГА! Подайте пропозицію до 18:00 1 серпня 2022 року. Пропозиції, у тому числі з усунутими недоліками (повторні), які ЗОЗ подадуть після закінчення дедлайну, НСЗУ не розглядатиме.

Якщо отримаєте повідомлення про виправлення помилок у пропозиції після граничної дати її подання, маєте право подати оновлену пропозицію протягом двох робочих днів, відколи отримали таке повідомлення.

Докладні вимоги до ЗОЗ, які бажають укласти договір за пакетом, наведені:

  • у главі 36 Порядку № 1440
  • в оголошенні на сайті НСЗУ

Раніше ми розповідали, за яким алгоритмом отримувати гуманітарну допомогу.

Ольга Дубина,
головний редактор

Експертус МедзакладЕфективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді