Електронний медрецепт

Київська міська влада має намір до кінця року запровадити в медичних закладах столиці електронний рецепт

Заступник голови Київської адміністрації Михайло РАДУЦЬКИЙ повідомив про намір Київської міської державної адміністрації запровадити електронний рецепт у міських лікарнях.

За словами М. РАДУЦЬКОГО , киянин, який має право на пільгові або безоплатні ліки, отримуватиме рецепт від лікаря на особисту Картку киянина і через неї зможе безперешкодно отримати необхідний медпрепарат в аптеці.

У подальшому «рецепт» разом з електронними лікарняними листами та єдиною електронного базою сформує єдину електронну медичну систему міста.

Також у планах є створення єдиної електронної медичної системи «Електронне здоров’я», яка адмініструватиме базу даних всіх пацієнтів та медичних закладів Києва.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51100

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7096

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді