Україна може отримати ліки проти гепатиту С на спеціальних умовах

У Міністерстві охорони здоров’я України на днях відбулася зустріч із представниками відомої фармацевтичної компанії «Gilead»

У МОЗ на днях відбулась зустріч заступника Міністра охорони здоров’я України Ігоря ПЕРЕГІНЦЯ зі представником відомої фармацевтичної компанії «Gilead» — старшим директором із дистрибуції у Європі, Азії та Близькому Сході Мухідіном МАККОУКОМ.

Під час зустрічі учасники обговорили особливі умови постачання в Україну сучасного препарату для лікування хронічної інфекції вірусу гепатиту С, а саме:

  • прискорення реєстрації медичного препарату;
  • подальший контроль за розповсюдженням.

Також сторони домовилися про підписання угоди щодо довготривалої співпраці.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51100

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7096

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді