Уряд затвердив обсяги донорської крові по регіонах

Кабінет Міністрів України видав розпорядження «Про затвердження обсягів обов'язкового забезпечення потреб охорони здоров'я населення в донорській крові, її компонентах і препаратах на 2015 рік» від 20.05.2015 за № 497-р

Кабінет Міністрів України ухвалив обсяги потреб медичних закладів охорони щодо забезпечення населення донорською кров’ю, її компонентами та препаратами на 2015 рік відповідним розпорядженням «Про затвердження обсягів обов'язкового забезпечення потреб охорони здоров'я населення в донорській крові, її компонентах і препаратах на 2015 рік» від 20.05.2015 за № 497-р.

Документ затверджує об’єми донорської крові по регіонах країни, а також за окремими органами виконавчої влади, відповідно до додатку до розпорядження.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51290

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді