ЕТГ прийняла за основу проекти двох номенклатур

У четвер, 21 травня, відбулось друге засідання Експертно-технічної групи МОЗ, протягом якого учасники прийняли за основу проекти номенклатури медичних засобів для забезпечення програм з імунопрофілактики та трансплантації

Протягом другого засідання Експертно-технічної групи з питань супроводу державних закупівель у 2015 році (ЕТГ) учасники проаналізували та прийняли за основу проекти номенклатур лікарських засобів та медичних препаратів для забезпечення програм з імунопрофілактики та трансплантації.

В обговоренні взяли участь члени ЕТГ, запрошені фахівці та представники громадських організацій.

Проекти вищезазначених номенклатур із урахуванням пропозицій та після доопрацювання будуть оприлюднені на офіційному сайті МОЗ для громадського обговорення, після — повторно розглянуті на засіданні ЕТГ.

22 травня ЕТГ розгляне ще п'ять проектів номенклатур лікарських засобів для забезпечення Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року за такими нозологіями:

  • хвороба Гоше;
  • первинний (вроджений) імунодефіцит;
  • дитячий хронічний гепатит;
  • дитячий діаліз;
  • мукополісахаридоз.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді