У столиці стартують тренінги для волонтерів із надання першої медичної допомоги

Ректор Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Катерина АМОСОВА повідомила про початок курсів із надання першої невідкладної допомоги для волонтерів, які працюють у зоні проведення антитерористичної операції

Ректор Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Катерина АМОСОВА повідомила про початок курсів із надання першої невідкладної допомоги для волонтерів, які працюють у зоні проведення антитерористичної операції.

Минулого року університет витратив майже два мільйони гривень на закупівлю фантомів для всіх кафедр, супутнього комп’ютерного обладнання та відповідного програмного забезпечення. Це має поліпшити якість практичної підготовки студентів, адже відтепер їхні навички, що передбачені у кваліфікаційній характеристиці випускника медичного закладу, можна буде перевіряти під час іспитів.

Ректорська програма поліпшення якості навчання триває. Невдовзі буде оголошений тендер на закупівлю новітніх фантомів із застосуванням інтерактивних систем.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді