Військово-медичний клінічний центр отримав статус національного

Петро ПОРОШЕНКО: «Ніколи не робив це з таким задоволенням... Із сьогоднішнього дня ваш заклад має нову назву — Національний військово-медичний клінічний центр»

У день святкування 260-річчя заснування Головного військово-медичного клінічного центру в Києві Президент України Петро ПОРОШЕНКО вирішив присвоїти закладу статус національного.

«Ніколи не робив це з таким задоволенням... Із сьогоднішнього дня ваш заклад має нову назву — Національний військово-медичний клінічний центр», — повідомив ПОРОШЕНКО.

Президент розповів, що понад 100 співробітників цієї медустанови рятують життя постраждалих у зоні проведення антитерористичної операції: «На їх рахунку сотні врятованих життів». Також він зазначив, що саме цей заклад допомагає Міністерству оборони України провадити військову доктрину.

Крім того, тут ведуться роботи щодо створення централізованої медичної інформаційної системи.

«Втім, реформа медичної системи і реформа військової медицини — це окрема важлива тема... Я доручив відповідним фахівцям підготувати велику спеціальну нараду з цього питання», — підкреслив Петро ПОРОШЕНКО.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Статті за темою

Усі статті за темою

Сказ: інфікування, симптоми, лікування

Нещодавно в Україні зафіксували летальний випадок через сказ. Тож нагадайте пацієнтам про це гостре інфекційне захворювання та способи захистити своє життя, якщо зараження відбулося
106

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
5072

Епілепсія у дорослих: протокол лікування

Яка класифікація епілепсії та які етапи надання допомоги дорослим пацієнтам з епілепсією. Читайте у статті та скачуйте протокол медичної допомоги при епілепсії
7821

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді