Із Днем медичного працівника!

Вітаємо медиків із професійним святом!

Забрати подарунки

Дякуємо за професіоналізм і відданість фаху! Працюйте із задоволенням, у безпеці й отримуйте за це гідну винагороду! Нехай робота допомагає розвиватися і самореалізовуватися! А пацієнти закидають сторінки медзакладів і кабінетів лише вдячними коментарями!

Подарунки до Дня медичного працівника вам, шановні добродії!

Бажаємо порядку в документах й успішних перевірок, потужної матеріально-технічної бази і згуртованого професійного колективу! Нехай у вас завжди вистачає можливостей і кваліфікації, щоб досягати високих стандартів якості! А держава, колеги, сім’я і друзі підтримують вас у всіх починаннях!

Будьте щасливими і бережіть себе!
Зі святом!

Команда Експертус Охорона здоров’я

P.S. Підготували для вас ще один подарунок — розіграш комплекту фахових журналів: «Довідник головної медичної сестри» та «Управління закладом охорони здоров’я».

Щоб узяти участь:

  • вподобайте сторінку Медична справа
  • зробіть відкритий репост допису з розіграшем
  • у коментарях до допису позначте друга та привітайте з Днем медичного працівника.

Переможця визначимо 25.06.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Графік відпусток медпрацівників — 2024: як скласти

У гарячий весняно-літній період використовуйте складений заздалегідь графік відпусток медичних працівників на 2024 рік. Важливо, щоб кожен структурний підрозділ медзакладу безперебійно працював впродовж року
30535

Відпустки медичних працівників

Відпустки медичних працівників через професійні особливості викликають багато запитань у відділу кадрів медичного закладу. Розкажемо, як правильно надати відпустку та які документи оформити
86121

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді