Міністерство охорони здоров’я видало одноразовий дозвіл на ввезення ліків проти ботулізму, правцю та укусів гадюк

Підписано наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про ввезення незареєстрованих в Україні лікарських засобів (медичних імунобіологічних препаратів)» № 409, що надає дозвіл на ввезення в Україну сироваток виробництва Польщі від ботулізму, правцю, укусів гадюк

Підписано наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про ввезення незареєстрованих в Україні лікарських засобів (медичних імунобіологічних препаратів)» № 409, що надає дозвіл на ввезення в Україну сироваток виробництва Польщі від ботулізму, правцю, укусів гадюк.

Дозвіл передбачає ввезення в Україну певної кількості препаратів: проти ботулізму — 1500 доз; проти отрути гадюки — 1200 доз; проти правцю — 70 000 доз. За словами фахівців Міністерства охорони здоров’я України, цього має вистачити для потреб регіонів.

Також на завершальному етапі знаходиться державна реєстрація правцевого анатоксину виробництва Чехії та Словаччини.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді