Організація та функціонування системи екстреної медичної допомоги: вивчаємо досвід польських колег

Друга науково-практична конференція «Екстрена медицина в Польщі і Україні» відбулася 28 жовтня в Убліку (Польща). Серед організаторів й Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Друга науково-практична конференція «Екстрена медицина в Польщі і Україні» відбулася 28 жовтня в Убліку (Польща). Організатори заходу: Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Державна служба екстреної медичної авіації Польщі, Польська Асоціація працедавців екстреної медичної допомоги та профільна кафедра Варшавського медичного університету.

Україну на конференції представляли не лише фахівці з Івано-Франківська, але й зі Львова, Тернополя, Києва. Доповіді для обміну досвідом стосувалися екстреної медичної допомоги при значній кількості постраждалих пацієнтів, роботи диспетчерських служб, перспективи створення вертолітної екстреної медичної служби в Україні, навчання медичних кадрів.

Напередодні, 26-27 жовтня, там же відбулося чергове навчання для фахівців Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з питань організації порятунку людей у випадках одночасного ушкодження великої кількості осіб у вигляді інтегрованих з польськими службами порятунку симульованих ситуацій.

Перша така конференція успішно відбулася минулого року в Івано-Франківську.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119302

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді