Обрано кращих медичних сестер міста Києва

Конкурс професійних знань та майстерності медичних сестер «Кращий за професією 2013» проводиться у Києві вже сьомий рік поспіль. Подія покликана поліпшити професійний рівень медичних сестер, сприяти обміну досвідом та підвищенню престижу професії медичної сестри.

14 травня за у Києві відбувся фінал конкурсу професійних знань та майстерності медичних сестер «Кращий за професією 2013». Подія проводиться вже сьомий рік поспіль. Головна мета свята — підвищення престижу професії медичної сестри, обмін досвідом та поліпшення професійного рівня медичних сестер. Головним організатором події виступила Асоціація медичних сестер міста Києва.

Конкурс проходив у два тури. У першому  журі оцінювало як знання практики і теорії сестринської справи у конкурсантів. Оцінювалось вміння головних медсестер виконувати професійні завдання згідно зі стандартами та правилами. У другий тур вийшло сім фіналісток. Кожна розповідала про свій заклад охорони здоров’я, свій колектив та чому переможницею мають обрати саме її.

Переможницями конкурси були обрані дві фіналістки: Тамара Устименко (Київська міська клінічна лікарня № 6) та Світлана Мельник (Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1).

Цього року привітати конкурсанток приїхав голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов. Окрім цього, усі фіналістки конкурсу отримали приємні подарунки від журналу «Довідник головної медичної сестри».

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21822

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді