У Львові відбулась Конференція медичних сестер «Медсестра ― це звучить гордо!»

23 травня 2013 року з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер у Львові пройшла конференція під гаслом «Медсестра ― це звучить гордо!». У конференції взяли участь більше трьохсот медичних сестер Львівської області.

Згідно з планом організаційних заходів Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації на 2013 рік, а також з нагоди Дня медичних сестер 23 травня 2013 року у Львові пройшла конференція під гаслом «Медсестра ― це звучить гордо!».

Зі вступним словом про покликання та професію  медичних сестер виступила заступник головного лікаря з медсестринства, головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації з медсестринства, лауреат Національної Медичної Премії Наталія ГАЛАПАЦ.

З професійним святом медичних сестер привітали не тільки голова Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Юрій БІЛИЙ та голова Львівської міської організації профспілки працівників охорони здоров’я Андрій ВАРАВА, а й заступник начальника управління розвитку, планування та організаційно-фінансового забезпечення ― начальник відділу кадрового та організаційного забезпечення Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України В’ячеслав ВЕРЕС, заступник начальника управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Наталія ЛІТВІНСЬКА, президент Львівської обласної асоціації медичних сестер Ірина ШЕВЧУК та інші.

У конференції взяли участь більше трьохсот медичних сестер Львівської області. Кращих працівників закладів охорони здоров’я нагородили почесними грамотами та подяками Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації і Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, а також почесними грамотами Управління охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Львівської міської організації профспілки працівників охорони здоров’я.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21821

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді