В МОЗ обговорили проект Закону «Про особливості діяльності закладів охорони здоров’я»

У Міністерстві охорони здоров’я України був обговорений проект Закону «Про особливості діяльності закладів охорони здоров’я».

У Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) відбулася нарада щодо доопрацювання проекту Закону «Про особливості діяльності закладів охорони здоров’я». Нарада відбулася під головуванням Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової за участю експертів та представників центральних органів влади.

Учасники наради наголошували на необхідності прийняття сучасного закону щодо особливостей функціонування закладів охорони здоров’я. У процесі обговорення домовилися про створення робочої групи, яка визначить стратегію подальшої роботи над законопроектом, аби він максимально відповідав потребам сучасного розвитку системи охорони здоров’я.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21822

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді