В Одесі пройшов третій Конгрес Євроазіатської асоціації дерматовенерологів

З 31 травня по 4 червня в Одесі проходив третій Конгрес Євроазіатської асоціації Дерматовенерологів. Найавторитетніші фахівці світу ділилися досвідом з українськими колегами.

З 31 травня по 4 червня в Одесі проходив третій Конгрес Євроазіатської асоціації дерматовенерологів. Найавторитетніші фахівці світу ділилися досвідом з українськими колегами.

Президент Конгресу, головний дерматовенеролог МОЗ України Олександр ЛІТУС у вступному слові зазначив, що та кількість фахівців-дерматовенерологів світового масштабу, котрі прилетіли в Одесу, говорить про те, що Україна стрімко зростає в аспекті вдосконалення медичних послуг. «Світові є що розповісти українським лікарям, і відповідно українська медична спільнота готова до сприйняття та активного застосування отриманих знань та досвіду», — сказав Олександр ЛІТУС.

Цього року на конгресі з доповідями виступило понад 150 спікерів з різних країн, а їх слухали загалом майже 2000 учасників.

Найгостріші теми сучасної дерматовенерології спеціалісти та експерти розглядали протягом кількох днів під час симпозіумів та майстер-класів. Вперше в Україні рамках Конгресу пройшов День Юсті (IUSTI — International Union against Sexually Transmitted Infections, Міжнародний союз по боротьбі з інфекціями, які передаються статевим шляхом). Під час заходу відбулись навчальні семінари для лікарів-практиків — дераматовенерологів та акушерів-гінекологів, на яких було представлено останні наукові здобутки в питаннях діагностики та лікування інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Довгоочікуваний майстер-клас з дерматохірургії відбувся за участю Неллі КОННІКОВ (США), Гарі ЧАНГА (США), Баруха КАПЛАНА (Ірландія) та Ігоря КУЦЕНКА (Україна).

Конгрес проходив за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Національної Академії медичних наук України.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51290

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді