Україна та Грузія домовились про співробітництво у галузі охорони здоров’я

24-25 червня у Тбілісі відбулось Восьме засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва. Під час події була підписана Угода про співробітництво у сфері охорони здоров’я і медичної науки між Україною та Грузією.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр КАЧУР у складі української делегації на чолі з Віце-прем’єр-міністром України Олександром ВІЛКУЛОМ взяв участь у Восьмому засіданні Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва, що проходило 24–25 червня в Тбілісі.  

Під час зустрічі Віце-прем’єр-міністр України Олександр ВІЛКУЛ та Віце-прем’єр-міністр Грузії Каха КАЛАДЗЕ обговорили актуальні питання співробітництва двох країн. Сторони приділили особливу увагу розвитку гуманітарних відносин України та Грузії. Національний Центр контролю захворювань і громадського здоров’я Грузії готовий здійснювати обмін інформацією з Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) та відповідними закладами охорони здоров’я України щодо поширення інфекційних хвороб.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр КАЧУР та заступник Міністра праці, охорони здоров’я і соціального захисту Грузії Кахабер САКАНДЕЛІДЗЕ підписали Угоду про співробітництво у сфері охорони здоров’я і медичної науки, що у свою чергу буде сприяти поглибленню співпраці між державами. Крім того, сторони домовились про активізацію двосторонньої співпраці у розширенні українсько-грузинської договірно-правової бази.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50737

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3462

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді