Відбулося засідання Київської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Вчора, 9 липня, на засіданні Київської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу були розглянуті актуальні питання епідеміологічнї ситуації ВІЛ на території Київщини.

Вчора, 9 липня, на засіданні Київської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу були розглянуті актуальні питання епідеміологічнї ситуації ВІЛ-інфекції на території Київщини. Про це повідомляє прес-служба Київської обласної державної адміністрації.

У події взяли участь заступник голови Київської облдержадміністрації Тетяна ПОДАШЕВСЬКА та заступник директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олександр ГЛУШАНИЦЯ.

На засіданні, зокрема, розглядались питання реалізації заходів Державної програми протидії поширенню ВІЛ на Київщині у 2013 році. Обговорювалось питання, щодо заходів моніторингу та оцінки виконання програми. Також Олександром ГЛУШНИЦЕЮ було наголошено на необхідності створення робочої групи з розробки проекту Київської обласної програми з подолання епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки.

Заступницею губернатора Тетяною ПОДАШЕВСЬКОЮ було зазначено, що ситуацію з туберкульозом та ВІЛ-інфекції/СНІД інфікуванням в регіоні необхідно тримати на постійному контролі. В області вже проводяться протитуберкульозні заходи, зокрема виїзні флюорографічні обстеження населення, надається соціальна підтримка хворим тощо.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21704

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4654

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119830

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді