Представники напряму «Експертус Охорона здоров’я» взяли участь у святкових заходах, присвячених Всесвітньому дню серця

Усі охочі мали можливість безкоштовно отримати професійну консультацію лікаря, виміряти артеріальний тиск та рівень цукру у крові.

28 вересня об 11:00 у центрі столиці перед будівлею Київської міської державної адміністрації (КМДА) відбулися святкові заходи по закриттю Всеукраїнського тижня серця та святкування Всесвітнього дня серця за підтримки Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ).

У святкуванні взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я України та Департаменту охорони здоров’я КМДА. Зокрема гостей привітали головний позаштатний терапевт МОЗ України Василь НЕТЯЖЕНКО, головний кардіолог міста Києва Леонід КУШНІР, головний лікар Київського міського центру здоров’я Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Отто СТОЙКА, керівник просвітницької ініціативи «Серця» Аліна СЕВАСТЮК, заступник голови ГО «Серце нації» Галина ТИРІНА та інші.

Після урочистого відкриття заходу об 11:30 відбувся старт пішохідної гри-квесту «Дорога до здорового серця». Команди учасників переміщувалися центральною частиною міста, розгадували тематичні загадки та виконували інші завдання, безпосередньо присвячені дотриманню правил здорового способу життя та профілактиці серцево-судинних захворювань. Долучившись до квесту, представники нашої редакції увійшли до п’ятірки лідерів. А головне — отримали масу позитивних емоцій від гри.

В програмі святкування Всесвітнього дня серця також відбулися майстер-клас із лікувальної фізкультури для осіб похилого віку, виступи акробатичного дитячого колективу, майстер-клас з фітнесу для усієї родини та різноманітні конкурси, які були корисними для кожного.

Окрім розважально-просвітницьких заходів, тривали і діагностичні — у спеціально облаштованих палатках лікарі надавали консультації, вимірювали артеріальний тиск та рівень цукру в крові.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21560

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4626

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119709

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді