У Запоріжжі через невідому отруту померла маленька дитина, батьки госпіталізовані

У Запорізькій області в результаті отруєння невідомою речовиною загинула маленька дівчинка, ще четверо членів її сім’ї госпіталізовані

У Запорізькій області в результаті отруєння невідомою речовиною загинула півторарічна дівчинка, ще четверо членів її сім’ї госпіталізовані.

За інформацією голови Незалежної профспілки працівників швидкої меддопомоги Запоріжжя Анатолія СИДОРЕНКА, повідомлення про подію надійшло до медиків 13 грудня близько 21:00. Місце: селище Кушугум Запорізького району Запорізької області.

На виклик були направлені реанімаційна бригада, дитяча реанімаційна бригада і дві фельдшерські бригади швидкої меддопомоги. Медики встановили, що у результаті отруєння невстановленою речовиною постраждали 31-річний чоловік, 28-річна і 57-річна жінки і двоє дітей: 7-річний хлопчик і півторарічна дівчинка.

У результаті отруєння дівчинка померла. Стан інших постраждалих кваліфікується медиками як тяжкий.

За попередніми даними, невідому речовину, яку додому приніс батько дитини, бабуся помилково використала замість солі під час приготування їжі. Що саме це була за речовина, досі не встановлено.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50737

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3462

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді