У Міністерстві охорони здоров’я України провели нараду з питань доступності громадян до лікарських засобів

Одним з головних питань наради стали ризики фармацевтів, що можуть виникнути у зв’язку з нестабільністю міжбанківського ринку.

7 лютого 2014 року у Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) відбулась робоча нарада за участі Міністра охорони здоров’я України Раїси БОГАТИРЬОВОЇ, виробників лікарських засобів, представників фармацевтичного ринку та аптечних асоціацій. Головною темою обговорення стала ситуація, яка може виникнути на фармацевтичному ринку України внаслідок коливання курсу національної валюти.

Одним з головних питань наради стали ризики фармацевтів, що можуть виникнути у зв’язку з нестабільністю міжбанківського ринку. Адже, як відомо, у 2008 році аналогічна ситуація призвела до кризи фармацевтичної галузі. Задля попередження такої ситуації під час наради було вирішено оперативному режимі узагальнити всі пропозиції, що були висловлені під час обговорення означеної проблеми, та підготувати пропозиції з її розв’язання, в тому числі шляхом внесення змін у нормативно-правову базу у сфері обігу лікарських засобів та ціноутворення на фармринку.

Міністр охорони здоров’я України доручила у короткий термін підготувати відповідні пропозиції з тим, щоб у суботу відбулося їхнє обговорення, а на початку наступного тижня – реалізація вироблених та узгоджених кроків, спрямованих на попередження стрімкого зростання цін на лікарські засоби та стабілізацію фармацевтичного ринку.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21822

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді