МОЗ збирає заявки від закладів охорони здоров’я щодо закупівлі необхідних лікарських засобів і виробів медичного призначення

Згідно наданих закладами охорони здоров’я заявок буде здійснено подальше забезпечення закладів охорони здоров’я. Перші суттєві поставки лікарських засобів та виробів медичного призначення очікуються у травні 2014 року.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) розпочало збір заявок від регіональних закладів охорони здоров’я щодо необхідних лікарських засобів та виробів медичного призначення.  Це робиться з метою їх вчасної закупівлі за державний кошт.

Наразі узагальнюються і аналізуються заявки для забезпечення трансплантації органів і тканин, на закупівлю актиретровірусних препаратів для лікування ВІЛ/СНІДу, за напрямами забезпечення хворих дітей, зокрема, лікування хвороби Гоше, мукополісахаридозу, аутизму, фенілкетонурії, муковісцидозу, дитячого церебрального паралічу, гемофілії, ювенільного ревматоїдного артриту, вроджених імунодефіцитів, хронічних вірусних гепатитів, для скринінгу на фенілкетонурію, гіпотеріоз, адреногенітальний синдром і муковісцидоз тощо, а також для забезпечення препаратами для хворих на гемофілію дорослого віку, розсіяного склерозу, вірусних гепатитів В і С, забезпечення репродуктивного здоров’я нації тощо.

Також розпочинається збір заявок на закупівлю імунобіологічних і онкологічних (онкогематологічних) препаратів, медикаментів і медичних виробів для лікування серцево-судинних захворювань тощо.

Згідно наданих закладами охорони здоров’я заявок буде здійснено подальше забезпечення закладів охорони здоров’я. Перші суттєві поставки очікуються у травні 2014 року.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21821

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді