Сьогодні — Всесвітній день боротьби проти туберкульозу

Щорічно 24 березня у всьому світі відзначається Всесвітні день боротьби проти туберкульозу.

Не випадково Всесвітній день боротьби проти туберкульозу відзначається сьогодні, 24 березня. Саме цього дня у 1882 році німецький мікробіолог Роберт КОХ відкрив туберкульозну бацилу.

Туберкульоз — одна з  найпоширеніших інфекційних хвороб в світі. Щорічно близько двох мільйонів осіб помирають від цього захворювання. Майже 80% хворих на туберкульоз припадає на Східну та Центрально-Східну Європу. Згідно зі статистикою саме Україна посідає перше місце в Європі за рівнем смертності від цієї хвороби.

Щорічно Всесвітній день боротьби проти туберкульозу відзначається в багатьох країнах. Це можливість привернути увагу до профілактики та лікування цього захворювання.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50737

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3462

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді