Шляхи підвищення якості медичної допомоги

Редакція журналу «Довідник головної медичної сестри» оголошує про початок конкурсу «Шляхи підвищення якості медичної допомоги».

Редакція журналу «Довідник головної медичної сестри» оголошує про початок конкурсу «Шляхи підвищення якості медичної допомоги».

Медичні працівники (головні і старші медичні сестри, а також заступники головного лікаря з медсестринства) всіх закладів охорони здоров’я незалежно від форми власності та спеціалізації можуть взяти участь у конкурсі. Для цього достатньо подати заявку та надати авторський проект щодо підвищення якості надання медичної допомоги у закладі охорони здоров’я, зокрема плани проведення просвітньої роботи з працівниками закладу охорони здоров’я, проекти створення шкіл здоров’я для пацієнтів, санітарні бюлетені та фотографії, які ілюструють реалізацію проекту та інше.

Конкурсні роботи  приймаються по 31 червня 2014 року.

Переможці конкурсу отримають почесні дипломи від тематичного напряму «Експертус Охорона здоров’я» та цінні подарунки.

Тож поспішайте заповнити заявку та взяти участь у конкурсі!

Перейти на сайт конкурсу

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119559

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді