Олег МУСІЙ зустрівся із Генеральним директором ВООЗ Маргарет ЧЕН

Міністр охорони здоров’я України зауважив, що наразі найголовнішим пріоритетом МОЗ є побудова нової сучасної європейської системи охорони здоров’я.

18 травня 2014 року Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ зустрівся із Генеральним директором Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Маргарет ЧЕН.

Під час зустрічі Олег МУСІЙ зазначив, що Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) надзвичайно зацікавлені у подальшій тісній співпраці з ВООЗ. Очільник МОЗ зазначив, що основні стратегії ВООЗ абсолютно імпонують Україні. Це зокрема:

  • профілактична медицина та популяризація здорового способу життя;
  • боротьба з тютюнопалінням та алкоголізмом;
  • питання впливу клімату на здоров’я населення;
  • заходи з подолання ВІЛ/СНІДУ (де Україною досягнуто суттєвих позитивних зрушень) та туберкульозу (епідемія якого в Україні досі не вгамовується, демонструючи понад 30% мультирезистентних форм);
  • імунопрофілактика (в Україні спостерігається обмеження доступу до вакцинації, особливо серед дітей, у зв’язку з чим також може знадобитися допомога ВООЗ) тощо.

Олег МУСІЙ зауважив, що наразі найголовнішим пріоритетом МОЗ є побудова  нової сучасної європейської системи охорони здоров’я. Саме тому вивчення позитивного досвіду інших країн та методична допомога ВООЗ як передового ешелону світової медицини є надзвичайно необхідними.

У свою чергу Маргарет ЧЕН висловила сподівання, що Україною буде знайдено вірні рішення та забезпечено повернення до того стану речей, коли держава поновить можливість повноцінно піклуватися про своїх мешканців.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51289

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді