До завершення конкурсу «Наш дружний колектив» залишився один тиждень

Поспішайте проголосувати за улюблене фото та допоможіть своєму колективу здобути перемогу, адже кожен голос може стати вирішальним.

Шановні читачі, звертаємо Вашу увагу на те, що до завершення голосування за ваше улюблене фото на конкурсі «Наш дружний колектив» залишилось усього 7 днів.
Поспішайте проголосувати за улюблене фото та допоможіть своєму колективу здобути перемогу, адже кожен голос може стати вирішальним.

Нагадаємо, що переможці фотоконкурсу отримають чудові подарунки:

  • Смачний подарунок-сюрприз від редакції «Експертус Охорона здоров’я» + розміщення конкурсного фото на обкладинці професійного журналу «Довідник головної медичної сестри» (1 місце)
  • Подарунки-сюрпризи від редакції (2–3 місце)

Усі роботи розміщені адміністратором групи «Медична справа» на «Одноклассниках», у спеціальному альбомі «Конкурс». Переможе та фоторобота, яка набере найбільше голосів.

Оголошення результатів — 26 травня 2014 року в новинах порталу «Медична справа» та в групі на «Одноклассниках».

Переглянути фото учасників конкурсу «Наш дружний колектив»

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21884

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4727

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді