На Черкащині перевірили аптечні заклади

Дізнайтесь, які порушення були виявлені під час перевірки аптечних закладів Державною службою України з лікарських засобів.

З початку року Державною службою України з лікарських засобів (Держлікслужбою) здійснено перевірку 83 суб’єктів господарської діяльності та 173 місць провадження діяльності щодо контролю якості лікарських засобів та виробів медичного призначення.

За результатами проведених перевірок виявлено порушення нормативних та законодавчих вимог щодо якості лікарських засобів та медичної продукції в 68 суб’єктів господарської діяльності та у 113 місцях провадження діяльності.

Серед основних порушень, виявлених при перевірці, зафіксовано такі:

  • cпецiальнi продукти для дiєтичного харчування (БАДи) розмiщенi на вiтринi разом із лікарськими засобами, відсутнє необхідне позначення «Не є лікарськими засобами»;
  • реалізація та медичне застосування лікарських засобів, заборонених розпорядженнями Держлікслужби України;
  • неналежне виконання уповноваженою особою своїх обов'язків, недотримання нормативних умов зберігання лікарських засобів тощо».

Всім перевіреним суб’єктам господарської діяльності, де виявлено порушення, надано приписи про усунення виявлених порушень та розпорядження про заборону реалізації лікарських засобів.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21821

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді