МОЗ оголошує конкурс на створення експертної групи для розробки реформи галузі охорони здоров’я

МОЗ запрошує всіх зацікавлених осіб та організації взяти участь у відборі до складу експертної групи для розробки Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015–2025.

Вперше, в історії Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) до розробки нової системи охорони здоров’я України буде залучено і громадськість, і іноземних фахівців. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ.

Зокрема, Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) оголошує конкурс на створення експертної групи для формування плану проведення медичної реформи в Україні. Ця консультативна група допоможе розробити проект Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015–2025.

Окрім цього, МОЗ звернулось за експертною допомогою до фахівців Світового банку та Всесвітньої організації охорон здоров’я (ВООЗ) із проханням посприяти в розробці стратегії та поетапного плану реформування.

За словами виконавчого директора БФ «Пацієнти України» та консультанта Реанімаційного пакету реформ Ольги СТЕФАНИШИНОЇ, завдяки залученню іноземних експертів та міжнародних організацій, вперше розробка стратегії реформи охорони здоров’я відбуватиметься відкрито із залученням громадськості.

Проект медичної реформи планується розробити до 2015 року, до роботи на проектом запрошуються як українські, так і міжнародні консультанти.

МОЗ запрошує всіх зацікавлених осіб та організації взяти участь у відборі до складу експертної групи для розробки Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015–2025.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50737

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3462

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді