МОЗ простить надати Україні імунобіологічні препарати в якості гуманітарної допомоги

Однією з причин звернення стало недофінансування Загальнодержавної програми імунопрофілактики у розмірі близько 400 мільйонів гривень.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) звернулось до Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні та до Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) у нашій державі з проханням знайти можливість надання невідкладної допомоги у забезпеченні імунобіологічними препаратами.

Однією з причин такого звернення стало недофінансування Загальнодержавної програми імунопрофілактики у розмірі близько 400 мільйонів гривень. Нестача фінансування стала наслідком збільшення кількості дітей, які не щеплені, або були вакциновані із порушенням термінів.

Зважаючи на це, МОЗ простить Всесвітньо організацію охорони здоров’я (ВООЗ) та ЮНІСЕФ знайти можливість поставки в Україну імунобіологічних препаратів в якості гуманітарної допомоги.

Окрім цього, з аналогічним проханням МОЗ звернулося до Представництва Світового банку в Україні та до Фонду народонаселення ООН в Україні.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119547

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді