СОП щодо вилучення, обробки та консервування анатомічного матеріалу у вигляді шкіри

Теми:
Автор

Медична справа

Експертна редакція порталу
МОЗ затвердило Примірні стандартні операційні процедури використовуються для вилучення, обробки та консервування анатомічного матеріалу у вигляді шкіри для виготовлення алотрансплантатів шкіри. Ознайомтеся з ними докладніше та завантажте, щоб використовувати в роботі

Примірні стандартні операційні процедури використовуються для вилучення, обробки та консервування анатомічного матеріалу у вигляді шкіри (далі — шкіра) для виготовлення алотрансплантатів шкіри (далі — алотрансплантати).

Атестація медиків під час війни

✎ Їх МОЗ затвердило наказом «Про затвердження Примірних стандартних операційних процедур щодо технології вилучення, обробки та консервування анатомічного матеріалу у вигляді шкіри для виготовлення алотрансплантатів шкіри» від 09.03.2022 № 443.

Відбір донорів-трупів, тестування, вилучення, зберігання та транспортування шкіри для виготовлення алотрансплантатів здійснюйте відповідно до додатку 1 до Порядку виготовлення, контролю якості та обігу біоімплантатів, затвердженого постановою КМУ від 24.02.2021 № 158.

Вилучення, обробка та консервування анатомічного матеріалу у вигляді шкіри для виготовлення алонтансплантатів шкіри — зразок СОП

СОП щодо вилучення, обробки та консервування анатомічного матеріалу у вигляді шкіри

Скачати

Нові вимоги до ліцензування медичної практики