Організація диспансеризації онкологічних хворих в поліклініці

2194

Запитання

Який підрозділ медичного закладу організовує диспансеризацію онкологічних хворих в поліклініці?

Відповідь

Первинною організацією онкологічної мережі є онкологічне відділення при лікарні та онкологічний кабінет при поліклініці. Лікар онкологічного кабінету у методичному відношенні підпорядковується онкологічному диспансеру, а в адміністративному — головному лікарю свого лікувального закладу.

Організація диспансеризації онкологічних хворих в поліклініці Читайте: "Лицензия на медицинскую практику: документы, процедура получения, аннулирование"

 

На онкологічний кабінет (диспансер) покладено такі важливі завдання: організація обліку і реєстрація онкологічних хворих; диспансерне спостереження за онкологічними хворими, які перебувають на обліку, і диспансеризація хворих із передраковими захворюваннями. У лікаря онкологічного кабінету мають бути на диспансерному спостереженні всі хворі зі злоякісними та доброякісними новоутвореннями молочних залоз (фіброаденома, фіброаденоматоз), поліпами ендометрію.

Читайте в е-журналі «Довідник головної медичної сестри»:

Як подолати дитячий страх перед медичними процедурами

Думка про медичні процедури лякає багатьох дорослих. То що ж казати про дітей? Складно знайти дитину, яка добровільно погодилася б на санацію горла, промивання носа або тим паче на внутрішньом’язову ін’єкцію. Однак ці процедури часто є обов’язковими, а іноді навіть невідкладними. Зі статті дізнайтеся, як ви можете допомогти маленькому пацієнту подолати страх перед маніпуляціями.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою