Видача листка непрацездатності у стаціонарі

527

Запитання

Коли видавати хворому листок непрацездатності, якщо його лікують у стаціонарі: при надходженні або виписуванні?

Відповідь

Листок непрацездатності видають у день встановлення непрацездатності пацієнта, крім випадків лікування у стаціонарі (згідно з п. 2.5 Інструкції № 455). Однак чіткої вказівки щодо того, коли саме видавати листок непрацездатності у стаціонарі, немає. На практиці його видають останнього дня, коли хворий перебуває на лікуванні.

Видача листка непрацездатності у стаціонаріЧитайте: "Списання ліків та медичних виробів: 34 відповіді на актуальні запитання"

+

У такому випадку листок непрацездатності у стаціонарі видає лікуючий лікар спільно із завідувачем відділення за весь період стаціонарного лікування (відповідно до п. 2.9 Інструкції № 455). Весь строк лікування можна вказати в одному рядку. Інструкція про порядок заповнення листків непрацездатності уточнює: при цьому обов’язково зазначають посади та прізвища лікаря і завідувача відділення, засвідчують їхніми підписами та печатками (відповідно до п. 3.12 Інструкції № 532).

Актуальне в журналі «Управління закладом охорони здоров'я»:

Внесення змін у колективний договір

Якщо на підприємстві вже є колективний договір, проте він потребує істотних доопрацювань, варто зареєструвати новий колективний договір чи можна лише внести зміни до чинного документа?

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати роботу сімейного лікаря

З’ясуємо, які вимоги нині висуває законодавство до роботи лікарів первинної ланки медичної допомоги. А ще підкажемо, як підписувати декларації з пацієнтами. Детальніше про роботу сімейного лікаря — у статті
12807